Uzņēmuma profils

Socreat Electronics Technology Limited ir kopuzņēmuma augsto tehnoloģiju uzņēmums Hongkong un cietzemi, specializējas pētniecības, ražošanas un tirdzniecības inteliģentās LED lightings. "Nāk no dabas, veidot mūsu nākotni" koncepcijas pamatā, mēs esam koncentrējoties uz pētniecību un attīstību, ražošanu un pārdošanu augstas kvalitātes visu vienā Saules dārzs light vienu saules ielu gaismas, portatīvā saules apgaismojums sistēmā.

Socreat ir profesionāli R & D komanda kas sacer pieredzējušu LED draiveri inženieri un dizaineri apgaismojums. Mums ir stabilu tehnisko izturību un ērtu darbu, produkta dizainu, un mēs sadarbojamies ar profesoru un ekspertu Siaņa Jiaotong universitātē un Siaņa universitātes zinātnes un tehnoloģiju, lai sniegtu klientiem labākos produktus.

Smart ceļu ir jauna zīmola Socreat uzņēmuma zīmola vadības sistēmas kontinentālajā oficiāli veido 2016. Mēs esam pārliecināti, ka šo jauno zīmolu būs super zvaigzne visā pasaulē, saules ielu apgaismojuma tirgus attīstības rezultātā. Kā līderi, mēs neatlaidīgi virzienā "eksperta inteliģents apgaismojums, iedegties pasauli", paturot R & D inteliģents apgaismojums produktiem un gaismas kvalitātes uzlabošana. Mēs radām ērtāku, energoefektīvāku, augstākas kvalitātes dzīves vides gudrību.

Kvalitātes nodrošināšana

Mūsu kompānijai ir papildu testēšanas iekārtas un profesionāli un kvalificēti inženieri, kurš stingri kontrolēt visu procesu, tai skaitā materiālu iegāde, procedūru un gatavās produkcijas ražošanai. Visas uzticamības pārbaudes ir stingri saskaņā ar militāriem līdzekļiem. Mūsu produkti ir pilnīgi saskaņā ar pieprasījumu pēc starptautiskajiem standartiem, piemēram, UL, CE, FCC, RoHS un tā tālāk.

Factory Tour

Mūsu ražotne atrodas Gushu Bao'An Shenzhen rajonu, kas ir elektronikas ražošanas centrs Ķīnā.

Gushu ir tikai 2 metro stacijas no Shenzhen lidosta, tas ir ērti, par jūsu apmeklējumu.

Tātad, ja jūs interesē LED, lūdzu, nevilcinieties apmeklēt mūs, sirsnīgi sveikt!

Uzņēmuma vīzija:

Kā līderis viedo apgaismojumu.

Uzņēmējdarbības virzienu:

Eksperts, inteliģents apgaismojums, iedegties pasauli.

Uzņēmējdarbības koncepcija:

Nāk no dabas, veidot mūsu nākotni.

Uzņēmuma vērtība:

Piedāvāt klientiem, darbiniekiem, akcionāriem un biznesa

partneriem platformu kur varat izveidot un sasniegt sapņus;

ievērot un veicināt ikviena cilvēka spējas un radošās spējas.